середа, 20 вересня, 2017, 21:45 Політика
Екс-голова СБУ розповів, як бази персональних даних військових опинилися у руках ФСБ

Бази даних кожного члена сім’ї українських військовослужбовців та опозиціонерів були викрадені і передані російському агресору.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» та екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Гість програми раніше заявляв, що убивства силовиків в Україні відбуваються за «наводкою». Валентин Наливайченко пояснив, чому так вважає.

«Переконаний, що бази даних кожного члена сім’ї українських військовослужбовців, українських опозиціонерів, і мої у тому числі, були викрадені і передані російському агресору», – заявив Валентин Наливайченко.

Це було зроблено, з його слів, за часів президентства Віктора Януковича.

«Де збиралися у Януковича всі персональні дані? За його уряду, який був просякнутий «феесбешниками» та іншими представниками російських спецслужб? Вони збирались у так званій державній службі. Вони її тоді створили, і ми відразу після Революції Гідності домоглися її закриття. Так от, у спеціальній державній службі із так званого захисту персональних даних, насправді із доступом до всіх персональних даних кожного із нас… Що сталося з цими базами даних? Хто з тих посадовців, які на той час, за Януковича, очолювали цю службу, – передав чи ні, співпрацював чи ні. Це має з’ясувати слідство», – наголосив Валентин Наливайченко.

Гість програми продовжив, що у разі, якщо цього не буде зроблено, то відповіді на питання, чому підривають військовослужбовців, знаючи їхні домашні адреси та маршрути, не буде знайдено і ніхто не зможе почуватися захищеним.

«Не захищені, поки не буде встановлено правду і ця дірка не буде закрита, захищена – мається на увазі витік персональних даних українських військовослужбовців», – заявив Валентин Наливайченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 04:11:35