середа, 20 вересня, 2017, 13:59 Політика
Активісти вимагають від мера Одеси гарантій безпечного життя у місті, – учасник подій

Громадяни вимагають від прокурора Одеської області забезпечення доступу до сесійної зали міської держадміністрації, адже не можуть туди потрапити від самого ранку. А у певний момент поліція відокремила частину активістів та побила їх.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів член громадської ініціативи «2 травня» Владислав Балинський.

Нагадаємо, в Одесі тривають заворушення. Там активісти прорвалися до приміщення міської ради з політичними вимогами про відставку мера та перевибори.

«Нещодавно у Одеській міській раді було оголошено перерву у проведенні сесії. Потім було оголошено, що ця перерва довгострокова. Близько години назад активісти відправились до обласної прокуратури з вимогою до Олега Жученка, щоб той забезпечив доступ громадян у сесійну залу», – розповідає Владислав Балинський.

За його словами, більшість людей намагались туди потрапити із самого ранку, але їм ніяк не вдавалося це зробити. До того ж, «поліція відділила певну частину активістів та почала їх бити».

«Я не бачив, щоб когось затримали, але троє людей були з явними ознаками побиття», – каже активіст.

Також він розповів про ключові вимоги організаторів акції протесту в Одесі.

«Ключові вимоги пов'язані з ситуацією, коли одесити стали заручниками корупційних схем, які достатньо активно просуваються Геннадієм Леонідовичем (Трухановим – ред.). Будь які корисні для міста рішення, в тому числі бюджетні, у містобудівній сфері і так далі «замикаються» довкола інтересів бізнес-групи міського голови Одеси», – пояснює член громадської ініціативи «2 травня».

Також він зауважив, що громада передовсім вимагає від мера, щоб той гарантував їм безпечне життя в рідному місті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 07:09:51