вівторок, 19 вересня, 2017, 21:40 Політика
Жоден пенсіонер не вірить у реформу від Кабміну, – Олександр Шамота

Я, як депутат Полтавської міської ради веду прийом громадян кожного тижня. Так от, жоден пенсіонер, який був на прийомі не сприймає і не вірить у ту реформу, яку сьогодні проводить Кабмін.

Про це розповів депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK), коментуючи питання щодо пенсійної реформи в Україні.

«Перш ніж приймати будь-яку реформу, а в тому числі і пенсійну, потрібно щоби держава та Кабінет міністрів продемонстрували успішність тих реформ, які вже були прийнятими. Ми вже бачимо приклад Нацполіції, це перше. Друге, що я хочу сказати, це те, що пенсійна реформа перш за все повинна бути сприйнята тими людьми, задля кого вона проводяться»,– зауважив гість програми.

Зокрема, на переконання Олександра Шамоти, жоден пенсіонер не вірить у пенсійну реформу, яку сьогодні проводить Кабмін.

«Повірте мені, я, як депутат Полтавської міської ради веду прийом громадян кожного тижня. Так от, жоден пенсіонер, який був на прийомі не сприймає і не вірить у ту реформу, яку сьогодні проводить Кабмін. Переконатися у цьому зараз можна на комітеті. Адже жодна правка не від Кабінету міністрів не пройшла»,– додав депутат Полтавської міської ради.

За словами гостя програми, це свідчить про те, що Кабінет міністрів хоче провести пенсійну реформу так, як буде вигідно лише йому.

«При всій повазі до Кабінету міністрів, я розумію що там є дуже багато розумних людей, але все-таки альтернативну точку зору потрібно враховувати. Задля того і є в Україні парламент, є і комітет. Але, коли не враховують правок і коли навіть не хочуть їх голосувати, то я розумію це так, що пенсійну реформу хочуть «протягнути»,– підсумував Олександр Шамота.

Читайте також: Підняття пенсій буде відносно незначним,– нардеп про пенсійну реформу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:53:39