вівторок, 19 вересня, 2017, 19:48 Політика
Євген Балицький розповів, чому він та «Опозиційний блок» не підтримує реформи уряду

Що стосується реформ, то чому я не голосую за ці реформи так, як і не голосує «Опозиційний блок»: ми вважаємо їх не те що недосконалими, а у багатьох питаннях згубними. Особливо це стосується питання освіти.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України («Опозиційний блок») Євген Балицький.

Народний депутат від «Опоблоку» Євген Балицький, зауважив, що він та «Опозиційний блок» в цілому не голосують за реформи, які нині проводить Уряд, бо вважають їх недосконалими та у багатьох питаннях згубними.

«Особливо це стосується питання освіти. Також подивіться, що сьогодні відбується з медициною. А якщо говорити про мову, то чому діти до 5-го класу повинні вчитися тільки на рідній мові? Чому так, адже подивіться, Угорщина, Болгарія, Молдова, всі країни навколо нас обурилися», – зазначив нардеп від «Опоблоку».

Апелюючи пану Балицькому ведуча програми зауважила, що діти навчаються в державі Україна, то ж чому навчання має проводитися якоюсь іншою мовою, але не рідною. Відповідаючи нардеп «Опоблоку» відзначив, що у Радянському Союзі не всі вчили українську мову і це не заважало їм тоді бути українцями.

«Якщо рідна мова моєї дитини російська, то чому моя дитина у школі змушена обов’язково спілкуватися українською мовою, більш того, український вчитель повинен спостерігати, щоб дитина розмовляла саме українською мовою, чому ж так?», – дивується нардеп.

Відповідаючи на здивування пана Балицького ведуча програми вкотре нагадала нардепові, що ми живемо саме в Україні і навчання дітей у школах сьогодні проводиться саме українською мовою.

Натомість народний депутат від «Опозиційного блоку» переконаний, що спілкування російською мовою не заважає йому та іншим людям бути українцями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:28 :09