вівторок, 19 вересня, 2017, 19:20 Політика
Вадатурський: Україна має історичну можливість повністю змінити світову безпеку

Україна, яка відмовилася від ядерної зброї, у критичний момент залишилася без допомоги й не змогла захиститися від агресії. Тому зараз знову, і знову постає питання, де у цьому всьому є роль ООН?

Таку думку висловив народний депутат України Андрій Вадатурський у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Сьогодні в України є унікальна можливість завдяки тому, що країна постраждала від агресора. Відтак, весь цивілізований світ замислився над тим, ефективно чи неефективно працює ООН. І тому сьогодні у світових лідерів, таки як Трамп, є можливість зробити роботу ООН більш ефективною.

Нардеп пояснює, що країни витрачають дуже багато своїх коштів на членство в ООН, проте результатів підтримки країни, яка опинилася в складній ситуації, на прикладі України, наразі співтовариство не бачить.

«Україна, яка відмовилася від ядерної зброї, і суверенітет якої в обмін на це зобов’язалися захищати країни-підписанти меморандуму, в критичний момент залишилася без допомоги й не змогла захиститися від агресії. Тому зараз знову, і знову постає питання, де у цьому всьому є роль ООН? Саме таким чином Україна має історичну можливість повністю змінити світову безпеку» – підсумував Андрій Вадатурський.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки виступають за розміщення миротворців ООН на українському Донбасі на всій окупованій території, в тому числі на кордоні з Росією, і наполягають, щоб вони мали широкий мандат.

Також Україна та Сполучені Штати Америки заявили, що мають суттєві зауваження до проекту Росії щодо миротворців на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:01:35