вівторок, 19 вересня, 2017, 20:40 Політика
В українському інфопросторі домінують експерти, які озвучують російські напрацювання, – Чорновіл

В українському інформаційному просторі серед великих експертів домінують люди, які озвучують російські напрацювання.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) заявив політолог, Тарас Чорновіл.

«Я взагалі дуже добре знаю більшість українських експертів. Ті, які мені відомі ставлюсь дуже спокійно, бо мені теж треба знати позицію партійних офісів для того, щоб писати свою роботу, робити свою аналітику. Просто окремих експертів я слухаю і знаю, яка позиція партій. Інших слухаю і дуже добре розумію, яка теза починається вкидуватися сьогодні з Москви. У нас є експерти, які працюють на політичні офіси, але мене лякає інше, останнім часом в українському інформаційному просторі більше серед великих експертів домінують люди, які озвучують російські напрацювання, які я вже встиг відстежити у російських експертів. Ці ідеї озвучуються українськими експертами дуже часто під патріотичному соусом», – розповів пан Чорновіл.

На переконання експерта, основне зараз не змішувати політологів і політтехнологів. Політтехнолог має створювати викривлену картину дійсності для того, щоб донести до людей те, що хоче зробити партія, щоб вона перемогла.

«Давайте зрозуміємо, що є політологи і політтехнологи, якщо ці професії не змішувати все в порядку. Політтехнолог має створювати дещо викривлену картину дійсності для того, щоб донести до людей те, що хоче зробити партія, щоб вона перемогла. В принципі це логіка партійної боротьби. А Політолог зобов’язаний зрозуміти суть і як правило не тільки на екранах, скільки в своїх працях, які він пише на замовлення відповідних замовників, які мають оцінити ситуацію в Україні, змоделювати що є, що було і що буде. В цьому і є відмінність», – переконаний Тарас Чорновіл.

За словами пана Чорновола, він зумів домовитися з депутатами з різних партій, які йому регулярно пересилають темники кількох політичних сил.

«Коли я був депутатом, то якраз написали темники і на цьому почався мій дуже жорсткий конфлікт. Я вийшов на сцену, порвав ці темники і сказав, що більшого маразму придумати навіть не можу. Зараз я зумів домовитися з депутатами з різних партій, які мені регулярно пересилають темники кількох політичних сил. Я з перших рук дізнаюся, які попагандивні речі будуть запускати кілька наших політичних сил», – відзначив експерт.

Читайте також: Вбрання пропагандистки Кремля нажахало і спантеличило користувачів мережі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:23:16