вівторок, 19 вересня, 2017, 22:00 Політика
Тарас Чорновіл розповів як заплутався в партіях

Я заплутався в партіях і дозволив собі те, чого не має робити професійний політик. Перебування в «Партії Регіонів» це була помилка.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народа заявив політолог, Тарас Чорновіл.

«Того, що доносять українцям такі люди, як Тимошенко, чи Сакашвілі я вам донести не можу. Знаєте, я не звик людям брехати. Я визначився в своїх основних поглядах досить давно. Ще за часів Радянського Союзу мені дали півроку умовно за писання ідеологічно нездорових віршів. Плюс дальше в 90-му році, ще за часів СРСР, я прийняв присягу Організації українських націоналістів. Що стосується партійного спрямування. Знаєте я не говорю, що я мудра людина і що я мудрі речі в цьому заробив. Я заплутався в партіях. Я дозволив собі те, чого не має робити професійний, хороший політик», – зазначив політолог.

За словами пана Чорновола, зараз він просить не представляти його, як політика. Перебування в «Партії Регіонів» – це була помилка.

«Чому я сьогодні кажу, коли мене питається на телеканалі, як в мене представити. Я скажу, що тільки не політичним діячем. Я там побув і думаю, що був добрим депутатом. Як політик я, мабуть, накаламутив. Перебування в «Партії Регіонів» – це була помилка. Це був той випадок, коли я так настроївся проти Ющенка, що вирішив діяти за логікою, що ворог мого ворога мій друг. Найгірший порадник для політика це емоції. Я зробив помилку. Тепер моя робота не на телеканалах, я працюю як фахової політолог, який немає емоцій коли пише свої статті для замовника, якому я маю представити ситуацію в Україні. На телеканали ходжу, як колишній політик і тільки туди, куди мене запрошують», – відзначив гість програми.

До слова, раніше Тарас Чорновіл заявив, що в українському інформаційному просторі серед великих експертів домінують люди, які озвучують російські напрацювання.

«У нас є експерти, які працюють на політичні офіси, але мене лякає інше, останнім часом в українському інформаційному просторі серед великих експертів більше домінують люди, які озвучують російські напрацювання, які я вже встиг відстежити у російських експертів. Ці ідеї дуже часто озвучуються українськими експертами під патріотичному соусом», – розповів пан Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:44:53