вівторок, 19 вересня, 2017, 20:50 Політика
Судову реформу проголосуємо у четвер зранку, – Андрій Вадатурський

Завтра спікер парламенту Андрій Парубій повинен знову поставити питання на голосування і все ж продовжити роботу розгляду правок, щоб у четвер можна було проголосувати за судову реформу.

Таку думку висловив народний депутат України Андрій Вадатурський у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Зазначимо, що народні депутати не підтримали пропозицію спікера парламенту Андрія Парубія працювати завтра, 20 вересня, до завершення розгляду усіх поправок до законопроекту в межах судової реформи. Загалом до цього законопроекту подано 4383 поправки. Наразі депутати повністю розглянули поправки до Господарського процесуального кодексу.

«Я вважаю, що судову реформу ми проголосуємо у четвер зранку. Зараз відбувається фахова дискусія у парламенті, і, на жаль, такої дискусії ми не побачили на комітеті. Я розумію, що для депутатів є незвичною справою проходити понад 4 тисячі поправок. До того ж, зібрати депутатів для голосування, якщо вони не розуміють суті процесу, дуже важко», – прокоментував Вадатурський.

Також депутат зауважив, що це не просто окремі зміни до законів, це фактично повністю переписуються три кодекси, відтак вносяться зміни до близько 30 законів України.

«Це дуже серйозно робота. Тому я вважаю, що завтра спікер парламенту Андрій Парубій повинен знову поставити це питання на голосування і все ж продовжити роботу розгляду правок, щоб у четвер можна було проголосувати за судову реформу», – наголосив Андрій Вадатурський.

Відтак, депутат припустив, що в четвер зранку голови фракції будуть вирішувати, де є найважливіші поправки судової реформи, після чого за півгодини депутати їх розглянуть і проголосують. Потім парламентарі зможуть перейти до пенсійної реформи, де на думку нардепа, буде вже набагато простіше, оскільки там не настільки складні правки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:34 :58