вівторок, 19 вересня, 2017, 14:35 Політика
Поява Саакашвілі під АП була очікуваною, – політолог
Міхеїл Саакашвілі біля Адміністрації президента України в Києві. Фото: twitter.com/SolonynaY
Міхеїл Саакашвілі біля Адміністрації президента України в Києві. Фото: twitter.com/SolonynaY

Поява Саакашвілі під стінами Адміністрації президента відповідає законам політичних технологій. Цей інформаційний привід швидко підхопили журналісти, що стало продовженням піару політика.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (у будні 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів політолог Максим Розумний.

«Саакашвілі в столиці, під Адміністрацією Президента – це очевидний хід. Адже цю подію ласо обговорюють журналісти, політики, громадські активісти, звичайні українці. Очевидно, що Саакашвілі далі ганяється за увагою і піаром. Я гадаю, що він поїхав у Київ тому, що його присутність у Черкаській області не увінчалася такою ж увагу з боку медійників», – каже експерт.

«Прорив Саакашвілі через український кордон», як інформаційний привід вже вичерпав себе. А тому політик шукатиме нових шляхів піару, коментує Розумний.

«Вже вичах попередній інформаційний привід стосовно Саакашвілі на польсько-українському кордоні. Тепер у столиці він робить шум. Я гадаю, що це доволі виграшна позиція для нього. Проте незабаром політику треба буде змінити риторику. Оскільки зараз Саакашвілі наполягає на своїх особистих проблемах як громадянина України. Згідно цієї логіки, незабаром ми почуємо від нього про проблеми всієї держави, можливо трохи популізму», – додає Максим Розумний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:08:25