вівторок, 19 вересня, 2017, 21:30 Політика
Максим Курячий розповів, якою є мета пенсійної реформи

Завдання полягає в тому, щоб налагодити пенсійну систему так, щоб вона стала самодостатньою та незалежною від ручного регулювання Кабінету Міністрів.

Про це розповів народний депутат України Максим Курячий в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK).

«Питання виплати пенсій повинно бути деполітизоване. І саме тому пенсійна реформа, голосування якої має відбутися у найближчий час, має на меті не в ручному порядку виплачувати пенсії із державного бюджету, а автоматично проводити нарахування із щорічною індексацією», – зауважив нардеп Курячий.

Як пояснив депутат, розмір пенсії буде залежати від середньомісячної за рік заробітної плати, від трудового стажу та середньої зарплати за останні три роки. Також на меті є ліквідувати грошову прірву між пенсіонерами, які зараз виходять на пенсію, і які виходили 10-20 років тому.

«Ця пенсійна реформа розроблена задля того, щоб надалі не прийшлось із державного бюджету дотувати Пенсійний фонд України. Так, на 2017 рік дотація Пенсійному фонду із державного бюджету складає 141 мільярд гривень. Це означає, що на пенсії держава витратила більше, ніж на оборону країни в період війни», – порівняв Максим Курячий.

Саме тому, підсумовує депутат, завдання полягає в тому, щоб налагодити пенсійну систему так, щоб вона стала самодостатньою та незалежною від ручного регулювання Кабінету Міністрів. 

Читайте також: У питанні пенсій держава «вішає локшину» людям, – економіст

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:33:07