Новини » Львів

«Львівобленерго» пояснило причини проблем з електропостачанням будинків у Дрогобичі

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго» відреагувала на публікацію ІА ZIK щодо проблем із електропостачанням у житлових будинках вулиць І. Котляревського, Опришківської та Бетховена у Дрогобичі.

 «На звернення споживачів згаданих вулиць про неякісне електропостачання на початку цього року працівники Дрогобицького району електромереж провели пофазне рівномірне розвантаження шляхом переключення однофазних споживачів.

Встановлено, що в години максимального ранкового і вечірнього навантаження, має місце перевантаження мережі через споживання споживачами електричної потужності понад договірні величини, що призводить до пониження напруги у мережі.

Окрім права на отримання електричної енергії, якісні характеристики якої зазначені у договорі, споживачі зобов’язані споживати електричну потужність в межах договірних величин встановлених у договорах.

У 2017 році планується розробка проектно-кошторисної документації на влаштування розвантажувальної підстанції із заміною неізольованих проводів на самоутримні ізольовані на існуючих повітряних лініях електропередачі напругою 0,4 кВ.

Встановлення розвантажувальної підстанції повинно підвищити надійність та якість електропостачання споживачам вулиць Котляревського, Опришківської та Бетховена у місті Дрогобичі.

Для розробки проекту необхідно, аби Дрогобицька міська рада виділила земельну ділянку для встановлення такої підстанції. За інформацією від місцевих депутатів, сесія міськради, де ймовірно розглянуть питання ділянки для розвантажувальної підстанції, відбудеться наприкінці вересня.

Лише після виділення земельної ділянки ПрАТ «Львівобленерго» зможе приступити до розробки проектно-кошторисної документації. Наступний крок – внесення проекту в Інвестиційну програму Товариства та його реалізація.

Водночас інформуємо, що отримати консультації та необхідну інформацію з питань електропостачання, а також повідомити про несправності в електромережах споживачі ПрАТ «Львівобленерго» можуть у кол-центрі ПрАТ «Львівобленерго» – 0-800-50-15-68 (цілодобово, дзвінки безкоштовні)», – йдеться у повідомленні.

Loading...