вівторок, 19 вересня, 2017, 20:00 Політика
Кривенко: Сьогодні депутати не проголосували жодну правку до судової реформи

Розглядаючи судову реформу, одну і ту ж правку до законопроекту можуть озвучувати 5-6 депутатів. Тому зокрема сьогодні жодну правку депутати так і не проголосували. Це робиться для того, щоб заговорити цей процес і зробити його максимально довгим.

Таку думку висловив народний депутат України Вадим Кривенко у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Саме ті фракції, які подали найбільшу кількість правок до законопроекту в межах судової реформи, сьогодні чомусь не проголосували за пропозицію спікера парламенту, щоб завтра працювати повний день задля розгляду усіх правок до цього законопроекту. Зокрема, не підтримали пропозицію фракція «Батьківщина» та частково «Самопоміч» та інші», – зауважив нардеп.

Зазначимо, що народні депутати не підтримали пропозицію спікера парламенту Андрія Парубія працювати завтра, 20 вересня, до завершення розгляду усіх поправок до законопроекту в межах судової реформи. Загалом до цього законопроекту подано 4383 поправки. Наразі депутати повністю розглянули поправки до Господарського процесуального кодексу.

«Хочу наголосити, що сьогодні жодну правку депутати так і не проголосували. Тому у такому режимі, в якому зараз працюють депутати, жодна правка немає шансів бути проголосованою. Адже те, що зараз відбувається в сесійній залі – це суто спеціалізовані юридичні питання, і більшість депутатів взагалі не розуміють, що відбувається», – пояснив Кривенко.

Натомість, вважає депутат, розглядати поправки потрібно було на фаховому рівні – в робочих групах та на комітетах, зокрема так, як було з освітньою реформою, коли теж виникало багато правок, але за день їх вдалося усі пройти.

«Сьогодні, розглядаючи судову реформу, одну і ту ж правку можуть озвучувати 5-6 депутатів. Це робиться для того, щоб заговорити цей процес і зробити його максимально довгим, щоб не встигнути проголосувати до початку жовтня за пенсійну реформу. І якщо постійно саботувати процес, то більш як 4 тисячі правок можна розглядати 2 місяці», – наголосив Вадим Кривенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:50:17