Новини » Політика 19 вересня, 2017, 18:00
Чорновіл пригадав, як спина до спини із Тягнибоком «лупив» комуністів у Раді

Вступ до Партії Регіонів – це була «дурна помилка», за яку довелося заплатити свою ціну.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Тарас Чорновіл розповів, що є членом Організації Українських Націоналістів мельниківського крила.

«Я колись, коли «мельниківці» передали клейноди Кравчуку в кінці 1991 року після його перемоги, чи на початку 1992-го, заявив, що я після цього не можу мати з вами нічого спільного – передати українські символи комуністу, як це може бути, я виходжу з Організації!», – розповів Тарас Чорновіл та додав, що формально він досі залишається членом ОУН, і це відповідає його ідеології.

Гість програми також заявив, що «зв’язався» із Партією Регіонів, і це називає помилкою, за яку свою ціну заплатив.

«Я ж взагалі був не політологом, я був професійним політиком. Професійний політик – це людина, яка може приймати закони, яка може робити якусь політичну доктрину, а чогось іншого не дуже вміє робити. І я опинився поза політичним процесом – а я цю ціну заплатив через те, що я тих чотири роки побув у Партії Регіонів, із 2005-го до 2008 рік», – каже Тарас Чорновіл.

Разом з тим, політолог зауважив, що виховувався у дусі націоналізму. Так, разом із матір’ю, яка родом зі Львова, ходили у гості до дружини Романа Шухевича, підтримували Юрія Шухевича, який був у засланні.

«Для мене вітання «Слава Україні! Героям слава!» – це було вітання, яке, напевно, не у школі, не при всіх, але яким ми віталися вдома. «Слава нації! Смерть ворогам!» – це жорсткіше, але для мене теж було з дитинства», – розповів Тарас Чорновіл.

Політолог також зауважив, що якось його запитали, хто був кращим із двох Президентів, з якими він жорстко пересварився, – Ющенко чи Янукович, і Чорновіл назвав прізвище Ющенка, адже він – україноцентристський.

Тарас Чорновіл пригадав, як 2000 року у свій перший день у ВРУ влаштував бійку із комуністами.

«Я лупив комуністів, до речі, спина до спини з Тягнибоком били їх, за право селян розпоряджатися своєю землею, за ринок землі, за отой земельний кодекс, який мораторій підтримують Тимошенко і комуністи. Ми тоді, всі демократи, які були тоді у ВРУ, билися проти цього», – пригадав Тарас Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 13:10 :08