вівторок, 19 вересня, 2017, 20:30 Львів
Чорновіл похвалив «гальма» Ляшка і порадив записувати виступи Саакашвілі

На відміну від Юлії Тимошенко в Олега Ляшка є один колосальний плюс – коли він бачить, що є критична ситуація, він натисне на гальма і розверне назад.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Гість програми поділився, як ставиться до народного депутата, очільника Радикальної партії Олега Ляшка.

«Я до нього ставлюся, як до людини, як би це так м’якше сказати, із шахрайськими певними вміннями, які він свого часу, будучи, до речі, у партії «Батьківщина», і одним з лідерів, і першим заступником голови бюджетного комітету, дуже яскраво, вміло використовував. Але він став депутатом, він став політиком, він став, врешті-решт, лідером партії і зумів суто популістськими методами, але привернути до себе увагу», – зазначив Тарас Чорновіл.

Гість програми зауважив, що він як політолог має до таких людей ставитися із певною повагою, тому що цього політика підтримали люди, хоч він і говорить неправду.

«На відміну від Тимошенко, щодо нього я можу сказати один колосальний плюс. Він у певні моменти може натиснути на педаль гальма. Тимошенко не може, все, цей поїзд буде летіти під укіс, вона знищить Україну, але вона буде тиснути на газ. У Ляшка це іноді набирає таких форм, які нагадують корупцію», – заявив Тарас Чорновіл.

Політолог навів приклад голосування за бюджет у минулі роки, коли головний «радикал» заявляв, що ніхто не підтримає бюджет, а за годину проголосували «за». Це, вважає Тарас Чорновіл, нагадує певні корупційні нюанси.

«Коли він бачить, що є критична ситуація, він натисне на гальма і розверне назад. Тому до Ляшка я ставлюся як до більш-менш реального політика, у якого є щось у голові і щось українське, при всій моїй критичності і особистому негативі до нього», – заявив Тарас Чорновіл.

Водночас гість програми критично висловився щодо Міхеїла Саакашвілі. Так, Тарас Чорновіл пригадав, як слухав дослівний переклад виступів політика під час Революції Троянд у Грузії, та був здивований тим, що промови виявилися якоюсь «в’яззю, тільки «бариги», «вороги» – і все».

Політолог також наголосив, що Саакашвілі зневажив Україною своїм проривом через кордон. Наостанок гість програми порадив прихильникам пана Саакашвілі записувати на диктофон його виступи, а потім розшифрувати і спокійно перечитати.

«Якщо після того він вас захоплює, ну, напевно, ми з вами живемо у різних світах», – додав політолог.

Читайте також: Нардеп зізнався, за що Ляшко дав йому добрячого стусана

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 00:23:26