live
Новини » Світ 81

Вперше за десятиліття у світі зросла кількість голодуючих

Фото: unicef.org
загрузка...
загрузка...

Кількість голодуючих у світі знову почала зростати після понад десятиліття послідовного зниження. У 2016 році голод торкнувся 815 мільйонів осіб, або 11% населення світу.

Про це йдеться в новій доповіді Організації Об’єднаних Націй з світової продовольчої безпеки та харчування, передає «112.ua».

«Після неухильного зниження впродовж більше десяти років глобальний голод знову почав зростати й у 2016 році торкнувся 815 мільйонів осіб, або 11 відсотків населення світу», – йдеться в повідомленні.

У доповіді наголошується, що збільшення кількості голодуючих на 38 млн за рік багато в чому зумовлено збільшенням кількості і масштабів збройних конфліктів та стихійних лих. При цьому підкреслюється, що найбільш висока частка голодуючих і страждаючих від неповноцінного харчування дітей у світі була відзначена в зонах збройних конфліктів.

Зараз загальна кількість голодуючих у світі – 815 мільйонів: Азія – 520 мільйонів, Африка – 243 мільйони, Латинська Америка і Карибський басейн – 42 мільйони.

Крім того, у доповіді говориться, що близько 155 мільйонів дітей у віці до п’яти років відстають у рості, тоді як 52 мільйони страждають від виснаження, тобто мають недостатню вагу для свого зросту.

За оцінками авторів доповіді, 41 мільйон дітей має надлишкову вагу.

Протягом декількох місяців поточного року голод лютував у деяких регіонах Південного Судану, й існує високий ризик того, що він може знову повторитися, а також проявитися в інших потерпілих від конфлікту регіонах, а саме у північно-східній Нігерії, Сомалі та Ємені.

Loading...
Loading...
Loading...