Новини » Політика 18 вересня, 2017, 20:55
Небезпека в тому, що фейкова влада Донбасу буде захищена миротворцями, – нардеп

Із одного боку миротворча місія – це добре, адже може припинити бойові дії на Сході України. Проте з іншого боку – це велика вірогідність замороження конфлікту та підтримка політичної адміністрації квазіреспублік миротворчими військами.

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Чумак у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Народний депутат України Сергій Шахов зауважив, що миротворча місія ООН потрібна Путіну тільки для того, щоб узаконити російські війська на українській території.

«Якщо говорити про миротворчу місію ООН, то це буде узаконювання кадрових російських військових на території Донецької та Луганської областей. Оскільки зараз майже всі бандфомування на окупованому Донбасі знищені, то це сьогодні потрібно Кремлю, щоб узаконити російські військові на території квазіреспублік. Натомість я вважаю, що сьогодні на окупованих територіях абсолютно вистачає всіх міжнародних організацій», – прокоментував Сергій Шахов.

До того ж, нардеп Віктор Чумак додає, що миротворча місія може посприяти консервації конфлікту та унеможливлення повернути окуповані території до України.

«Я вважаю, що будь-яка миротворча місія – це дуже небезпечний крок, навіть якщо там будуть присутні війська ООН із цивілізованих країн. Оскільки ми фактично погоджуємося на те, що у найближчій перспективі Україні не вдасться повернути суверенітет над окупованими територіями, оскільки це закріпить певний статус-кво та ситуацію, яка там існує», – застеріг Віктор Чумак.

Відтак, підсумовує народний депутат, із приходом миротворців на Донбасі все одно залишиться та ж політична адміністрація, яка є і сьогодні, натомість її ще будуть захищати миротворчі війська. І тому невідомо, наскільки після цього піде процес повернення до України частини її окупованої території.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 03:58 :47