Новини » Економіка 18 вересня, 2017, 9:33
Експерт назвав харчовий продукт, який найбільше фальсифікують в Україні
Ковбаси. Фото: Pixabay
Ковбаси. Фото: Pixabay

Найпоширеніший фальсифікат в Україні – це заміна молока у молочних продуктах рослинними жирами і заміна м’яса в м’ясних виробах соєю або курятиною.

Таку думку висловила повідомила керівник відділу тестування пестицидів НДЦ НСЕ «ТЕСТ» Ніна Кільдій, повідомляє ГолосUA.

«Найпоширеніший фальсифікат – це підміна основної сировини: в «молочці» молоко намагаються замінити рослинними жирами, в ковбасі – намагаються замінити м’ясо. Плюс – те, що стосується барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервантів – це те, що дуже багато зустрічається в абсолютно різних продуктах харчування», – зазначила експерт.

За її словами, досить велика проблема – це наявність харчових добавок. Так, наприклад, незаявлений підсилювач смаку глутамат натрію знаходили і в ковбасі, і в кетчупах. Часто буває, що заявлений один консервант на етикетці, а в складі знаходять два. Наприклад, в томатних пастах часто виявляють і консерванти, і барвники, всупереч вказівці «натуральний продукт». У майонезі ж може бути різний вміст яєць.

При цьому Н. Кільдій додала, що також важливі показники безпеки, контроль над дотриманням яких дозволить виключити поширення сальмонельозу або спалаху ботулізму, які недавно спостерігалися в Києві.

Читайте також: Американська асоціація серця назвала продукт, що впливає на судини гірше, аніж масло та сало

Нагадаємо, Кабінет міністрів України скасував обов’язкове застосування національних стандартів. Відзначається, що добровільне застосування стандартів відповідає вимогам Угоди про технічні бар’єри в торгівлі Світової організації торгівлі, а також європейським принципам стандартизації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 20:37 :58