понеділок, 18 вересня, 2017, 16:48 Суспільство
«Добрий ZIK» втілив мрію львівського байкера-доброчинця

Львів'янин Олег Дударєв – байкер на прізвисько «Депутат». У вільний від роботи час він займається благодійністю – донорством крові. Добрі вчинки чоловіка врятували не одне життя. Тому й сам Олег заслуговує на втілення екстремальної мрії.

Про це розповіли автори проекту «Добрий ZIK» (в ефірі щонеділі о 21:00).

До журналістів проекту звернувся Роман на прізвисько «Шум». Він хотів здійснити мрію свого друга Олега.

«Ми з Олегом віддавна знаходимось в одному байкерському клубі. Для мене він став не тільки колегою, а й справжнім другом», – розповідає байкер Роман «Шум».

Олег Дударєв – успішний бізнесмен, який займається експортом товарів.

«Я працював у Львівській міській раді понад 6 років. Після цього вирішив піти у світ бізнесу. Зараз займаються експортом різних товарів», – коментує герой програми Олег Дударєв.

«Він дуже відповідальна людина. До того ж, чуйний, цікавий та ерудований. З ним є про що поспілкуватись», – говорить співробітниця Олега Христина Решавець.

А у Львівському центрі крові Олег є постійним донором.

«Я стараюсь здавати кров регулярно. Часто натрапляю на повідомлення стосовно ДТП і потреби у нагальній допомозі. Тому, якщо у мене є можливість – йду у госпіталь і ділюсь», – каже байкер Олег Дударєв.

Та любов до двоколісного транспорту хороший друг, люблячий чоловік, батько  і благодійник Олег плекає ще з дитинства. В сімнадцять років купив перший мотоцикл, а до тридцяти чотирьох – поміняв їх три. Сьогодні він власник гордого «Чоппера». Коли ж байкер приходить додому – стає ніжним чоловіком і люблячим татом. Саме з дружиною Олег і поділився своїм найзаповітнішим бажанням.

«Олег обожнює адреналін. Одна із його мрій – це відчути вільне падіння. Я гадаю, що політ в аеротрубі йому дуже припав би до душі», – говорить дружина героя проекту Соломія Дударєва.

Із допомогою друзів байкера, журналісти проекту взялись втілювати заповітне бажання Олега – вільне падіння в аеротрубі.

«Вільне падіння – це свобода, про яку я часто говорю. Ніби політ птахи. Після вільного падіння я готовий рушати до наступних мрій», – ділиться враженнями байкер Олег Дударєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 02:12:15