Новини » Політика 18 вересня, 2017, 18:45
«Батьківщині» і «Самопомочі» не треба об’єднуватися ні з ким, – Костянтин Матвієнко

З точки зору інтересів політичного різноманіття, політичного діалогу та нормальної політичної конкуренції партії «Батьківщина» не треба об’єднуватися ні з ким. Так само і партії «Самопоміч». А от «Радикальна партія Ляшка» може об’єднуватися із ким завгодно.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко, коментуючи питання щодо ймовірного об’єднання «Батьківщини» та «Самопомочі».

«Що собою являє партія «Батьківщина» – це така собі система розгалужених місцевих посередників, перші місця на виборах в об’єднаних територіальних громадах, фракція у парламенті, яка жодного разу не розкололася, це найстаріша партія, яка, зокрема, має яскравого лідера», – зазначив Костянтин Матвієнко.

Водночас політичний експерт звернув увагу і на партію «Самопоміч». За його словами це інноваційна політсила, але все-таки, як додав Матвієнко, має певні недоліки.

«Партія «Самопоміч» відносно молода та інноваційна, я це визнаю. Але дивимося на фракцію у ВР. Ми згадували позафракційну пані Гопко, яка була лідером у списку партії «Самопоміч» і це вже величезна політична вада, коли лідер списку йде з партії і при цьому не йде у парламент», – зауважив гість програми.

Щодо об’єднання двох політичних партій – «Самопомочі» та «Батьківщини», то на думку політексперта їм не варто цього робити, адже у них різні погляди на реформування країни.

«Ці дві сили – абсолютно в різних вагових категоріях. У них різні погляди наприклад, на медичну реформу, на земельну реформу. То який їм сенс об’єднуватися. У кожного із них свій виборець. Тому з точки зору інтересів політичного різноманіття, політичного діалогу та нормальної політичної конкуренції партії «Батьківщина» не треба об’єднуватися ні з ким. Так само і партії «Самопоміч». А от «Радикальна партія Ляшка» може об’єднуватися із ким завгодно», – підсумував Костянтин Матвієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 09:13 :29