неділя, 17 вересня, 2017, 14:30 Світ
Валентина Матвієнко «не бачить логіки» в миротворцях на кордоні

Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила, що не бачить логіки в пропозиції Держдепу США розмістити миротворців ООН на кордоні Росії і України.

«Логіки ніякої в цій пропозиції я не бачу», – заявила спікер СФ журналістам після зустрічі зі спікером Меджлісу Туркменії Акджою Нурбердиєвою, – повідомляє ТАСС.

Матвієнко нагадала, що президент Росії Володимир Путін дав доручення МЗС РФ звернутися до ООН з запитом на розміщення миротворців у зоні конфлікту в Донбасі.

«Йшлося про те, що сьогодні на території Донбасу, на лінії зіткнення працює місія ОБСЄ. І миротворці потрібні, щоб забезпечити безпеку ОБСЄ, тому що у ОБСЄ немає можливості збройної охорони тих співробітників, які беруть участь в цій місії», – сказала вона.

«Якщо співробітники ОБСЄ будуть не тільки на лінії зіткнення (а вони їздять по всій території), то, природно, миротворці будуть супроводжувати їх по всій території, але супроводжувати, забезпечуючи безпеку. Іншого сенсу в цих миротворцях немає», – переконана Матвієнко.

За її словами, «якщо хтось починає вже диктувати якісь інші умови, то вони не розуміють, що відбувається в зоні конфлікту».

«Там є українська сторона, але є і сторона Донецька і Луганська, які також мають право голосу, мають свою позицію і думку», – сказала Матвієнко.

«А ті, хто хотів би оточити жителів самопроголошених республік Донбасу колючим дротом і знищити просто цих людей, я думаю, цей задум ні у кого не пройде», – уклала вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 00:28:18