неділя, 17 вересня, 2017, 2:57 Суспільство
Представники 13 країн світу приїхали на молодіжний фестиваль в Ужгород

16 вересня, протягом дня у центрі Ужгорода на площі Театральній тривав ІІ міжнародний молодіжний фестиваль «Beauty around me».

Про це повідомляє УНН.

Близько 250 учасників з 13 країн світу, зокрема з України, США, Індії, Угорщини, Словаччини, Лівії, Нігерії, Єгипту, презентували Закарпаттю свої культуру та традиції. Передував масштабному міжнародному марафону квест зі знайомства учасників з Ужгородом та між собою, який відбувся напередодні.

У самому центрі міста на березі річки Уж країни-учасники розгорнули свої локації, де відвідувачі свята могли поспілкуватися з носіями різних мов, віросповідань і культур. Самі ж учасники міжнародного фестивалю підготували для своїх гостей цікаві атракції.

Україна запросила всіх охочих опанувати гончарство та мистецтво виготовлення ляльок-мотанок, а ще показала елементи лицарського двобою. Словацька делегація на головній сцені фестивалю демонструвала національні весільні традиції, а сусідня Угорщина – національні пісні та танці. До занять йогою та традиційним боді-артом мехенді запросила Індія, а арабські країни допомогли з вивченням мов та мистецтва обрядового розпису по тілу. Кожна країна також частувала стравами своєї національної кухні.

Одночасно з функціонуванням локацій країн-учасниць на фестивальній сцені тривав концерт, по завершенню якого у рамках флешмобу був підготовлений спільний танець з хореографічними елементами від кожної країни-учасниці.Фестиваль під гаслом «Єдині в різноманітті» зібрав як студентську молодь з інших країн, так і представників Корпусу Миру. За задумом організаторів, захід має зламати негативні стереотипи та познайомити суспільство з традиціями, історією та культурою різних країн та континентів. Подивитися на інтернаціональне дійство протягом дня прийшли кілька сотень ужгородців та гостей міста.

Вже сьогодні у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться Фестиваль словацького народного мистецтва, а з наступного тижня в Ужгороді стартують заходи до Дня міста.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 10:08:03