неділя, 17 вересня, 2017, 0:36 Суспільство
Найхолодніша за 100 років: Європі обіцяють люту зиму

Метеорологи прогнозують у 2017-18 роках одну з найсуворіших зим за останні 100 років, при цьому найсильніші холоди очікують жителів Європи.

Про це повідомляє kp.ua.

Зима в этом году будет самой холодной за столетие

За прогнозами метеорологів, морози будуть також і дуже затяжними. Вчені пов’язують це явище з новим кліматичним циклом, у який входить Земля, і різке підвищення температури в Тихому океані на один градус. Також очікується зниження сонячної активності.

У Європі буде дуже сніжно, а в низці країн температура опуститься до -30. За інформацією Exacta Weather в Ірландії перший сніг і заморозки прогнозують вже в жовтні.

Британський кліматолог Джеймс Медден заявив, що очікується щось на зразок мінімуму Маундера – періоду довготривалого зменшення кількості сонячних плям приблизно з 1645 по 1715 роки, який збігся з так званим малим льодовиковим періодом.

Зокрема в зиму 1708-09 років у Європі грунт промерз більш ніж на метр; моря, озера і річки замерзли; на полях вимерзнув весь урожай, мороз знищив оливкові дерева і виноградники, а в річках і озерах замерзла риба.

У Франції зима завдала особливо великих втрат, оскільки спричинила собою голод, через який до кінця 1710 року загинули приблизно 600 тисяч осіб. У Парижі, найбільшому місті того часу, загинуло 24 тисячі людей. Оскільки голод відбувався під час війни, деякі сучасники-націоналісти стверджували, що загибель стількох людей у ​​Франції спричинило не голодування, а сама війна. Також сувору зиму вважають однією з причин масової еміграції з Центральної Європи жителів німецького регіону Пфальц.

У свою чергу український народний синоптик Володимир Деркач, прогнозує, що найхолодніші дні настануть вже після 1 січня 2018 року.

Як відомо, раніше в НАСА заявили, що на Сонці припинилися спалахи, а це значить, що знизилася активність світила. У підсумку до 2030-2040 року на Землі може настати п’ятий льодовиковий період.

Читайте також: Синоптики повідомили про погоду, яка нас чекає впродовж осені

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 00:23:27