неділя, 17 вересня, 2017, 16:30 Світ
Латиніна: Росія перетворюється на гігантський Донбас
Москва недалекого майбутнього
Москва недалекого майбутнього

Російська журналістка Юлія Латиніна вказала на негативні зміни в РФ за останні кілька років.

Про це вона повідомила в ефірі радіостанції «Эхо Москвы».

Вона звернула увагу на те, що нещодавно побили главу московського штабу Олексія навального Миколу Ляскіна, з будинку вбитого опозиціонера Бориса Нємцова скрутили пам’ятну табличку, а «православні терористи» почали палити кінотеатри і автомобілі. А нещодавно, каже журналістка, в новому московському парку «Зарядье» відвідувачі розбили скло у бані, а також видерли і розтоптали 10 тисяч рослин.

Крім цього, вказує Латиніна, по Росії прокотилася хвиля дзвінків про замінування, а голова організації «Християнська держава Свята Русь» Олександр Калінін заявив, що це через фільм про російського імператора Миколу II «Матильда».

«Ось, таке абсолютне відчуття обвалу країни в парадержавне насильство, насильство, яке держава заохочує, але не контролює. І перетворення Росії в такий гігантський Донбас», – сказала Латиніна.

«Адже, що сталося в Донбасі? Що перед цим сталося в Південній Осетії? Сталося так, що Кремль хотів мати можливість сказати: «Це не я. Це не я, це все бажання народу», і в результаті дав можливість людям здійснювати найстрашніші вчинки і відчувати себе при цьому добрими людьми», – додала вона.

Журналістка зазначила, що серед бойовиків «ДНР» і «ЛНР» передову роль грали маргінали і люмпени.

«І в даному випадку на тому ж самому Донбасі складається така ситуація, що всім тим людям, які були маргіналами, які були люмпенами, сказали: «Хлопці, ви можете робити всі те ж саме, що ви робили завжди (грабувати, вбивати, ґвалтувати), але всі, кого ви вбили, будуть українськими фашистами. І всі ваші вбивства, насправді, будуть подвигами в ім’я Святої Русі», – говорить Латиніна.

Вона підкреслила, що зараз те насильство, яке Кремль «експортував», почало з’являтися в самій РФ.

«І поки це насильство експортувалося за кордон у такому вигляді, це, звичайно, вже було жахливо, але зараз це насильство починає існувати всередині Росії. І звичайно, це виключає там можливість будь-якого економічного розвитку Росії, і, звичайно, це робиться заради тієї ж самої можливості заперечення, щоб сказати: «Хлопці, ні, це не ми», – констатувала журналістка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 16:58:34