неділя, 17 вересня, 2017, 11:00 блоги Суспільство
Фітнес-блог. Бракує мотивації для схуднення? Ідеї, як дисциплінувати себе
Уляна Депутович
журналіст, фітнес-тренер

У схудненні завжди важко без підтримки та мотивації. От уявіть: ви просто хочете позбутися зайвих кілограмів, бо з ними відчуваєте дискомфорт.

Але ж ця вага вже давно з вами, ви знаєте, як підібрати гардероб, щоб підкреслювати лише переваги фігури, знаєте, як перед важливою вечіркою зменшитися на два розміри дводенним голодуванням (з вас просто виходить зайва вода). Тому кожна спроба провалюється і завершується дуже швидко.

Дівчата часто питають мене, як мотивувати себе дійти до бажаної цілі? Маю для вас декілька порад:

  • визначайте точні дати і цифри. Наприклад, скинути 5 кілограмів до свого дня народження. Тоді шансів отримати позитивний результат та не зірватися у перший же тиждень набагато більше, бо ви знаєте, до чого прагнете, і поставили чіткі часові рамки.
  • розкажіть про це якомога більшій кількості людей. Поділіться метою з друзями, близькими, рідними – всіма, хто для вас дуже важливий. Так ви відчуєте відповідальність за свої слова, буде соромно не дійти до цілі.
  • фіксуйте проміжні результати. Щотижня зважуйтеся, міряйтесь, спостерігайте, як змінюється ваше тіло. Можете навіть робити фото. Це допоможе відчути, що результат є, навіть якщо його ще не видно на перший погляд, і йти далі з оптимізмом.
  • звітуйте. Знайдіть людину, яка йтиме до мети разом з вами. Розповідайте їй про результати, зриви в харчуванні чи косяки в тренуваннях. Краще, щоб це був тренер, але може бути й подруга. Попросіть цю людину бути критичною та не шкодувати вас. Вам це піде на користь.
  • надихніться подарунком самому собі. Хай разом зі схудненням вас чекає приємний бонус, який ви б пожалкували купити просто так. Красива сукня, дорогі парфуми... все, що заманеться.
  • а найсильніший мотівейшн – ціна слова у грошовому еквіваленті. Зобов’язуєтеся віддати значну для вас суму, якщо не дійдете до цілі. Наприклад, можете пообіцяти мені 1000$ за невтрачені кг:) І, до речі, будете не перші:)

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-21 19:52 :00