неділя, 17 вересня, 2017, 8:54 Світ
Батько всіх бомб: в Ірані заявили про створення надпотужної неядерної зброї

Командувач військово-космічними силами корпусу вартових ісламської революції Амір Алі Хаджизаде заявив, що Іран має в своєму розпорядженні 10-тонну бомбу власного виробництва.

Про це пише Pars today з посиланням на інтерв’ю командувача місцевому телеканалу, – повідомляє nv.ua.

«Організація оборонної промисловості за дорученням військово-космічних сил виготовила бомбу вагою приблизно 10 тонн. Ці бомби в нашому розпорядженні. Вони можуть бути запущені з літаків Ільюшина і вони досить руйнівні», – зазначив Хаджизаде.

Командувач військово-космічними силами КВІР за аналогією з надпотужною неядерною бомбою США назвав новий боєприпас вітчизняного виробництва «батьком усіх бомб».

Нагадаємо, що 13 квітня США вперше застосували найпотужнішу в своєму арсеналі неядерну бомбу GBU-43, завдавши удару по позиціях бойовиків ІДІЛ на сході Афганістану.

Надпотужна фугасна авіаційна бомба GBU-43 відома також як «матір всіх бомб» (MOAB). MOAB є однією з найбільших авіабомб. Точна вага бомби – 9 797 кг.

GBU-43 оснащена системою супутникового наведення. Вперше була випробувана в березні 2003 року, всього за кілька днів до початку війни в Іраку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 11:53:11