субота, 16 вересня, 2017, 20:03 Економіка
Янукович вкрав в України $40 млрд, – Луценко

Збиток, нанесений економіці Україні колишнім президентом, можна порівняти з розміром річного бюджету країни.

За час керівництва країною екс-президент України Віктор Янукович незаконно привласнив собі активи на суму 40 млрд доларів, заявив під час форуму YES генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Згідно з міжнародною експертизою, екс-президент Янукович вкрав в України 40 млрд доларів США. Це річний бюджет країни. Давайте проаналізуємо, як їх крали. По-перше, завдяки різниці ціни на газ, вартість якого в Україні нижча, ніж в Європі», – зазначив генпрокурор.

У той же час він заявив, що зараз робота українських державних органів стала набагато прозоріша.

«Раніше були податкові майданчики. Але сьогодні такого немає. Сьогодні немає податків з ПДВ. Це робиться автоматично. Немає мегакорупції в держзакупівлях. Працює система Prozzoro», – сказав Луценко.

У той же час він підкреслив, що Україні потрібно ще вирішити проблему держмонополії і митниці, пише DT.UA.

Нагадаємо, що 4 вересня заступник генерального прокурора України Євген Єнін заявив, що в Європі заарештували більше ніж півтонни золота, яке було вкрадене оточенням побіжного екс-президента Віктора Януковича.

Пізніше генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що екс-президента України Віктора Януковича та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу оголосили про підозру у захопленні державної влади.

За його словами, Департамент спецрозслідувань ГПУ розслідує справу Конституційного перевороту 2010 року, який призвів до захоплення державної влади шляхом розширення неконституційним способом повноважень президента, за рахунок звуження повноважень парламенту і уряду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 22:36:30