субота, 16 вересня, 2017, 1:30 Політика
Власенко: в результати реформи з МВС розігнали всіх фахівців

Народний депутат Сергій Власенко вважає, що внаслідок реформи в МВС розігнали всі професійні кадри.

Про це він заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Насправді треба було взяти найкраще зі старої системи і додати до неї те, чого не вистачало. Але це точно не означає, що під шумок треба було всіх звільнити з роботи, включаючи і тих, хто чесно і професійно працював на своїх посадах. Звичайно їх була менша кількість, зважаючи на рівень корупції, який існував. Але такі люди були. Їх теж позвільняли. В МВС мали залишити оперуповноважених», – переконаний гість програми.

Водночас заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук відповіла, що навпаки, фахові представники міліції залишились в МВС після реформи.

«Ми власне так і зробили. Фахові представники міліції залишились в МВС після реформи. Але в нас зараз відбувається і самоочищення», – сказала пані Ковальчук.

Депутат також вважає, що нову поліцію також треба було краще готувати до роботи.

«До речі, при цьому тих людей, яких набирали, треба було чесно і професійно готувати до цієї роботи, а не брати викладача, який отримував 5 тисяч, йому пропонували 10 тисяч. Потім його два місяці тренували, викидали на вулицю і він не знав, де він знаходиться», – підсумував нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:39:33