субота, 16 вересня, 2017, 3:30 Політика
Власенко: єдиним результатом реформи в МВС має бути безпека, а не піар

Реальним результатом реформи в МВС має бути зменшення злочинності, спокій українських громадян та можливість спокійно ходити вулицями наших міст. Ось це результат реформ, все інше – піар.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Реальним результатом реформи в МВС має бути зменшення злочинності, спокій українських громадян та можливість спокійно ходити вулицями наших міст. Оце результат реформи, все інше – це лише шлях до реформи, це перше», – зауважив Сергій Власенко.

Також, за словами нардепа, основним принципом будь-якої реформи, а особливо реформи правоохоронних органів має бути професіоналізм, а не просто піар та «переодягання у нові форми».

«На жаль, те що відбувається зараз із правоохоронною системою точно не відповідає ані досягненню результатів, ані тому критерію, який я зазначив»,– каже Власенко.

Нардеп також висловився і щодо реформи Нацполіції, яку проводила Хатія Деканоїдзе. Власенко додав, що він навіть не може підібрати слів, які би оцінили роботу екс-очільниці Нацполіції.

«При цьому зверніть увагу, що я категоричний противник іноземців на державних посадах. Я думаю, що цих «парашутистів» треба забувати, варто брати українців професійних, якісних та фахових, аби саме вони проводили глибоку, реальну та професійну реформу правоохоронних органів»,– акцентував Сергій Власенко.

Читайте також: Збільшення рівня довіри до поліції не означає ефективність її роботи

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 11:59:34