субота, 16 вересня, 2017, 12:05 Політика
В Уряді не знають, що робити з Саакашвілі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не знає, що уряд робитиме, коли екс-очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі прибуде до Києва.

Про це він сказав на форумі YES, який проходить у Києві, передає Громадське.

– Який ваш погляд на те, що Саакашвілі у країні і звинувачує владу у непорядності? Він поширює ідею, що ваш уряд начебто зазнав невдачі. Чи помилково було його залучити до України?

– Я не побачив фундаментальних успіхів в роботі Михеїла на посаді очільника Одещини, його громадянство наразі перебуває у юридичній площині, – зазначив Гройсман і додав, що «нікому не дозволено влаштовувати хаос на кордоні суверенної держави, тим більше піднімати руку на прикордонників цієї держави».

– Він планує бути в Києві наступного тижня. Що ви і ваш уряд планує зробити в цій ситуації?

– Нічого.

Гройсман додав, що «знається на тому, як будувати дороги, на тому, як підвищувати економіку, а не на тому, що робити з популістами».

На питання про те, яким чином нелегальному емігранту дозволяють жити в країні спокійно, і чому нічого не будуть робити із цим, прем’єр відповів:

– Чому не будемо – будемо. У нас є конвенція, що займається правами мігрантів у нашій країні. Мені здається, що ми тут забагато приділяємо часу питанням, які не стосуються розвитку нашої держави.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 10:09:03