субота, 16 вересня, 2017, 4:00 Світ
В ООН відклали питання про виведення російських військ із Придністров’я

Розгляд Генеральною асамблеєю ООН питання про виведення російських військ із Придністров’я було вирішено перенести на жовтень.

Про це оголосив прес-секретар ООН Бренден Варма, – повідомляє Укрінформ.

«Відповідно до домовленості між зацікавленими сторонами, генеральний комітет прийняв рішення відкласти дискусії з цього питання (виведення російських військ з Придністров’я) на жовтень», – повідомив Варма.

Він уточнив при цьому, що «зацікавленими сторонами є Росія і Молдова».

Нагадаємо, в середині серпня представник Молдови в ООН Віктор Морару звернувся до Генсека ООН з листом, в якому молдавська делегація просить включити до порядку денного Генасамблеї питання про повне виведення з території Придністровського регіону російських військ і озброєння.

При цьому в уряді Молдови уточнили, що йдеться про виведення Оперативної групи російських військ із Придністров’я, а не про контингент російських миротворців в Зоні безпеки на Дністрі. Російська сторона виступила проти виведення військ, мотивувавши відмову тим, що це негативно позначиться на двосторонніх відносинах між Молдовою і РФ, а також на процесі Придністровського врегулювання.

Читайте за темою: Виведення російських військ з Придністров’я призведе до війни 

Нагадаємо, на території Придністровського регіону розквартирована Оперативна група російських військ (близько 1500 військовослужбовців), а на військових складах в селі Колбасна Рибницького району зберігається понад 20 тисяч тонн боєприпасів, снарядів і авіабомб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 17:05:29