субота, 16 вересня, 2017, 7:01 Політика
Стемпіцький про Саакашвілі: Ми не підтримуємо владу, проте і в прориві кордону немає нічого доброго

Міхеїлу Саакашвілі не слід було так демонстративно проривати кордон.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив командир Українського добровольчого корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький.

Як наголосив гість програми, коментуючи питання щодо його позиції та позиції «Правого сектору» з приводу повернення Міхеїла Саакашвілі до України, вони не підтримують владу, проте і не бачать нічого доброго у прориві кордону.

«Наша позиція дуже проста. Навіщо було давати громадянство Міхеїлу Саакашвілі, якщо потім його забирають? Ми ж прекрасно розуміємо, що Порошенко його давав тоді і всі співали дифірамби, плескали, висловлювались, як це мудро і круто придумав Порошенко, давши громадянство Саакашвілі, поставивши його губернатором в Одеській області. Потім вони між собою посварилися і починається інша частина концерту, коли забирається громадянство», – зазначив гість програми.

На думку Андрія Стемпіцького, не слід було так демонстративно проривати кордон. Водночас він наголосив, що те, що ПС не підтримав Саакашвілі, не означає підтримки Порошенка, чи навпаки.

Гість програми також роз’яснив ситуацію щодо протесту проти книжки про одностатеві сім’ї.

«Розгону не було. Був абсолютно нормальний лист, який був опублікований, про те, що ми, як боремось на східному фронті, так само ми боремося на фронті майбутнього нашої нації», – заявив Андрій Стемпіцький.

З його слів, у листі йшлося про те, що недобре такі речі проводити.

«Відповідно, люди прочитали лист і сказали: добре, ми не будемо проводити. Все», – додав гість програми.

Читайте також: Неадекватні дії влади оживили суспільний інтерес до Саакашвілі 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 22:37:05