субота, 16 вересня, 2017, 20:45 Політика
США оцінюють анексію Криму такою ж неприйнятною, як і окупацію Донбасу, – Волкер

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявляє, що Сполучені Штати розглядають анексію Криму такою ж неприйнятною та неприпустимою, як і окупацію частини Донбасу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час виступу на 14-й щорічній міжнародній конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES) сьогодні в Києві. «Я не хочу, щоб складалося враження, що ми ігноруємо Крим. Ми розглядаємо ситуацію і на сході (України), і в Криму як одну й ту саму ситуацію – має місце окупація, втручання, і у випадку з Кримом має місце анексія, але принцип один і той самий. Це неприйнятно і неприпустимо», – сказав він.

«Якщо ми зможемо показати прогрес в одному із цих напрямків, давайте це зробимо, але при цьому давайте не забувати, що ситуація одна й та сама (і на Донбасі, і в Криму – УНІАН)», – додав Волкер. «В першу чергу ми працюємо на Сході, але це нічого не значить щодо нашої позиції по Криму, це не применшує нашу позицію по Криму», – наголосив спецпредставник США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 17:03:23