Новини » Економіка 16 вересня, 2017, 18:43
Схвалено рішення про монетизацію субсидій на рівні теплопостачальних підприємств, – Зубко

Урядовий комітет ухвалив глобальне рішення щодо монетизації субсидій на рівні теплопостачальних підприємств.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці у Фейсбуці, інформує прес-служба віце-прем’єра.

На його думку, Україна зробила великий крок уперед. «Уперше в історії прибираються клірингові розрахунки, скасовуються протоколи, а підприємствам, які надають послуги, будуть спрямовуватись живі кошти за субсидіями. Йде у минуле радянська система розрахунків, яка існувала у країні 25 років», – наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, це – основа для подальшої монетизації субсидій українським родинам, реформування ринків газу, тепла і системи соціальної допомоги населенню.

«Це рішення необхідне Україні для інтеграції у європейське енергетичне співтовариство. Згідно розробленої нами Концепції, реформування сектору теплопостачання та монетизація субсидій є основою інвестиційної привабливості та відновлення інфраструктури теплопостачання по всій країні», – зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, команда Мінрегіону разом із колегами зі Світового Банку, МФК, МВФ, ЄС, ЄБРР та Мінфін більше, ніж півроку працювали над вдосконалення монетизації системи субсидій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 19:13 :21