субота, 16 вересня, 2017, 16:57 Події
ОБСЄ: Цьогоріч жертвами конфлікту на Донбасі стали 388 цивільних осіб, з них 68 загинули

У 2017 році жертвами конфлікту на Донбасі стали 388 осіб серед цивільного населення, з них 68 – загинули, 315 зазнали поранень.

Про це повідомив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертурул Апакан, посилаючись на тематичний звіт СММ ОБСЄ «Жертви серед цивільного населення на сході України».

За даними ОБСЄ, у 2016 році місія підтвердила 442 жертви серед цивільного населення, серед яких – 88 загиблих, пише Українська правда.

Апакан заявив, що сторони конфлікту «мають відмовитися від практики розміщення особового складу та військової техніки у житлових районах і поблизу них, а також припинити застосування неприцільно озброєння і озброєння непрямого наведення – мінометів і артилерії, у т.ч. реактивних систем залпового вогню, в районах проживання цивільного населення».

Він додав, що жодна зі сторін повністю не контролює ситуацію на лінії розмежування, в якій опинилися люди похилого віку, які складають 40% від загальної кількості жертв.

Також Апакан повідомив, що з 31 жертви серед цивільного населення внаслідок неправильного поводження з вибуховими пристроями, понад 50% – діти.

Глава місії ОБСЄ закликав сторони постійно інформувати населення про мінну небезпеку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 22:46:46