субота, 16 вересня, 2017, 15:46 Політика
Нищук: На формування Наглядової ради Українського культурного фонду є ще місяць

Наразі, за даними міністра, кількість заявок від громадських об’єднань та закладів культури доволі низька.

Ситуація з формуванням наглядової ради та директорату Українського культурного фонду йде за планом. Про це у коментарі Тижню повідомив міністр культури України Євген Нищук.

«Наразі ми знаходимося на етапі подачі заявок. Від громадських організацій та творчих колективів заявок поки подано мало, ми навіть подовжили термін подачі ще на 10 днів – він триватиме до 22 вересня – з огляду на те, що осінь тільки почалася, люди можуть повертатися з відпусток тощо», – сказав Нищук.

Він зазначив, що наступним етапом буде рейтингове-інтернет голосування щодо обрання відповідної частини складу Наглядової ради Фонду.

«Відразу після того буде визначена четвірка, яка йде до ради від Міністерства культури та Адміністрації президента. Відповідно далі відбудеться подача мені як міністру культури на узгодження кандидатури виконавчого директора та голови Наглядової ради, – додав міністр культури.

За словами Нищука, на формування Наглядової ради є ще місяць.

«Паралельно з цим йде підготовка місця, з ним ми, на щастя, вже визначилися. Це буде окреме приміщення на території Мистецького Арсеналу, яке ми будемо ремонтувати, оснащувати та готувати. Найголовніше – в нас є закладений бюджет. 200 мільйонів гривень закладено в бюджет на функціонування інституції та проекти, які він буде підтримувати», підкреслив міністр.

Із деталями та умовами подачі заявок від громадських організацій та закладів культури можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Український культурний фонд розпочне роботу з 1 січня 2018 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 10:08:54