субота, 16 вересня, 2017, 15:01 Суспільство
NASA опублікувало останню фотографію Cassini
Останній знімок, що був зроблений станцією Cassini
© NASA/DT.UA
Останній знімок, що був зроблений станцією Cassini © NASA/DT.UA

NASA представило останній знімок, що був зроблений станцією Cassini перед тим, як вона згоріла в атмосфері Сатурна. Знімок був опублікований на сайті агентства.

На знімку можна побачити нічну сторону Сатурна, яка освітлена світлом, відбитим від кілець планети. Знімок був зроблений на відстані 634 тисяч кілометрів від поверхні Сатурна.

Крім того, NASA також опублікувало відео, на якому можна побачити прощальний «погляд» станції на Сатурн.

Космічна станція Cassini-Huygens, вартістю понад три мільярди доларів, була запущена в космос у 1997 році для дослідження Сатурна і його супутника Титана.

Cassini названа на честь італійського вченого Жана Доменіко Кассіні, який довів, що кільце Сатурна складається з двох частин, розділених темною смугою (ділення Кассіні) також вважав, що кільця Сатурна складаються з часток різних розмірів, пише DT.UA.

Cassini-Huygens – одна з найбільш грандіозних космічних станцій, коли-небудь запущені в космос. Вона була наповнена величезною кількістю інструментів і камер для точних вимірювань і знімків високої якості в різних атмосферних умовах і спектрі кольору.

Одне з досягнень вчених NASA, які досліджують фотографії з Cassini, – виявлення рідкої води в глибині Титану. Також раніше NASA опублікувало небувало чіткі фото кілець Сатурна.

Читайте також: Сталкери показали кладовище космічних кораблів

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 22:55:18