субота, 16 вересня, 2017, 23:05 Політика
Можливо, саме «План Маршалла» підштовхне Путіна залишити Україну, – європолітик

Уже зараз у Путіна має виникати думка, що присутність російських військ та агресія на території України надто дорого обходиться для Росії, тому цей проект потрібно «зливати».

Таку думку висловив екс-прем’єр Литовської Республіки Андрюс Кубілюс в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«План Маршалла по розвитку економіки України має працювати незалежно від ходу війни. До того ж, особливо інтенсивно він має працювати у прифронтових районах, щоб показати, що Україна дійсно розвивається. І якби всі побачили, що цей план реально почав працювати, то у Путіна виникло б питання – що він досі робить у Східній Україні?», – вважає Андрюс Кубілюс.

Політик додає, що головна мета Путіна – не дозволити Україні розвиватися. І, можливо, саме «План Маршалла» підштовхне агресора швидше залишити Україну.

Що ж до миротворчої місії ООН, зауважує депутат, то вона має бути присутня по всій окуповані території, а не тільки на лінії розмежування, як запропонував Путін.

«Сьогодні екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен висловив дуже цікаву думку, що Путін почав говорити про миротворців ООН після того, як зрозумів, що в США йде серйозна розмова щодо надання Україні летальної зброї. І саме розмовами про миротворчу місію Путні намагається маневрувати», – певен Кубілюс.

Дійсно, констатує екс-прем’єр, пропозиція Путіна про миротворців тільки на лінії розмежування – це абсурд та узаконення окупації. Але якщо поставити миротворців по всій окупованій території та на україно-російському кордоні, то це був би великий крок уперед для України.

«Я маю передчуття, що після умовних президентських виборів у Росії, Путін може вирішити зменшити свою присутність у Східній Україні. Вже зараз у Путіна має виникати думка, що присутність російських військ та агресія на території України надто дорого обходиться для Росії, тому цей проект потрібно «зливати», – підсумував Андрюс Кубілюс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 00:14:16