субота, 16 вересня, 2017, 3:10 Політика
Кримінальні елементи практично покинули Нацгвардію та ЗСУ, – Тука

Лише за 2016 рік у Держприкордонслужбі було проведено 650 внутрішніх розслідувань та звільнено чи переведено на інші посади понад 3 тисячі осіб за корупційні діяння.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» (на телеканалі ZIK) розповів прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Статистика роботи підрозділу внутрішньої безпеки Держприкордонслужби вражаюча –лише за 2016 рік у нас проведено понад 650 внутрішніх розслідувань. Окрім того, звільнено або ж переведено на інші місця роботи понад 3 тисячі осіб.

«Звільнення відбувались за звинуваченнями в корупції. Та це процес незворотній. Ми це робили і робитимемо, тому що народ вимагає змін. Державна прикордонна служба стала на шлях реформування. Хоча й він складний. та ми не зійдемо з дороги», – заявив розповів прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян.

У свою чергу заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука наголосив: така інформація не приховується і все є у відкритому доступі. Тож, на його думку, це позитивний дзвіночок від прикордонників та й і всіх правоохоронних органів.

«Наприклад, минулого тижня у Миколаєві слідчий здав в ломбард шубу, що взяв із речових доказів та ще й програв у азартні ігри 5 тисяч євро, які були доказами підчас вилучення хабаря. Коли ви таке бачили і чули за 70 років радянської влади? А тут оприлюднили. Поліція це знайшла, викрила і повідомила загалу», – зазначив Тука

Окрім того, він й розповів, що від криміналітету потрошки очищуються і силовики.

«За моїми оцінками переважна більшість кримінального елементу уже покинула і Національну гвардію і ЗСУ. Таких людей там уже майже немає», – запевнив Тука

Читайте також: ЗСУ увійшли до рейтингу найсильніших армій світу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 21:46:27