Новини » Регіони 15 вересня, 2017, 12:45
В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку відомому кондитеру та благодійнику
В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку відомому кондитеру та благодійнику
В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку відомому кондитеру та благодійнику

Сьогодні, 15 вересня,в Івано-Франківську на фасаді будинку Мазепи, 4 відкрили анотаційну дошку відомому станіславському кондитеру та благодійнику, засновнику легендарної «Цукерні у Скрута» Володимиру Скруту.

Пам’ятний знак встановили на будівлі, де проживав та працював майстер солодощів. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Раніше було модно присвоювати фірмам імена власників. Володимир Скрут теж назвав свій заклад просто – «Цукерня Скрута». Справи швидко пішли вгору й тому було кілька причин: він не боявся експериментувати, вигадував нові рецепти. Його «Заморожена чоколяда» не мала аналогів у Станиславові. Окрім цього, використовував передове європейське обладнання. Наприклад, фольгу і форми замовляв у Швейцарії. Мав перший у Станиславові холодильник. Це був такий залізний ящик з подвійними стінками, куди зверху засипався лід, а знизу містився кран для зливу талої води.

Велику увагу кондитер приділяв маркетингу й рекламі. Його вироби мали яскраві кольорові обгортки з фірмовим логотипом. Серед місцевих кондитерів Скрут першим почав пакувати цукерки в коробки – до того їх продавали на вагу.

На відкриття дошки прийшли син та донька кондитера, а також його внучки. Міський голова Руслан Марцінків, що також завітав на подію зауважив, що місто творять його мешканці й важливо зберігати пам’ять про них.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:40 :07