Новини » Львів

У Трускавці визначили, як виглядатиме Меморіальний комплекс пам’яті загиблих за незалежність України

У Трускавецькій міській раді визначили, як виглядатиме реконструйований «Меморіальний комплекс пам’яті загиблих захисників Вітчизни у всіх війнах за волю України», який замінить пам’ятник радянських часів.

Про це ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді.

Засідання комісії та обговорення змін і доповнень відбулось за участі громади Трускавця.

Учасники засідання погодились, що з проекту необхідно прибрати кілька елементів, які перевантажують композицію. Такими визначили верхні стели на боковій стіні (їх перенести на алею) та елемент «вічного вогню». Натомість, на фронтальній стіні художньо викарбують імена трускавчан, загиблих захисників у всіх війнах за волю України. Крім того,  запропоновано додати освітлення, яке підкреслить основні елементи Меморіалу, що дозволить споглядати роботу скульптора у сутінках. Також у проекті передбачать додаткові лавочки для сидіння.

Комісія проголосувала одноголосно схвально за внесені корективи. Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця запропонував якнайшвидше подавати проект, разом з попереднім кошторисом, на розгляд сесії. Таким чином, вже з нового бюджетного року місто матиме змогу розглядати можливості його фінансування.

У міськраді зазначили, що символи, надписи, а також події з історії України, які мають лягти в основу Меморіалу будуть попередньо обговорюватись разом з фахівцями історикознавцями регіону.

Loading...