Новини » Політика 15 вересня, 2017, 12:55
У МВС повідомили, як охоронятимуть порядок під час паломництва хасидів до Умані
Хасиди в Умані. Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY
Хасиди в Умані. Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY

Під час щорічного хасидського паломництва до Умані правопорядок забезпечуватимуть близько півтисячі правоохоронців.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Повідомляється, що для безпеки будуть задіяні підрозділи Національної поліції та Національної гвардії, а також вперше нові підрозділи тактичної поліції. Спільно з українськими колегами працюватимуть в Умані щонайменше 15 офіцерів поліції держави Ізраїль. Про це йшлося у ході зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з міністром внутрішніх справ Ізраїлю Аріє Дері.

Щорічне паломництво в Умань є найбільшим масовим заходом юдеїв поза межами держави Ізраїль.

«За нашими прогнозами цього місяця до України приїде понад 30 тисяч паломників-хасидів, не лише громадян Ізраїлю, а й Америки, Канади, Англії та інших держав. Я добре знаю, наскільки важливо для вашої держави паломництво у ці місця та забезпечення порядку та безпеки тут. У цьому питанні ми готові піти на усі необхідні для вас кроки, аби забезпечити безпеку на належному для вас рівні», ‑ зазначив Арсен Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що організувати безпеку ‑ це зусилля кількох сторін.

«Нам доведеться разом реалізовувати ці завдання. Для нас важливо вирішити усі делікатні ситуації. Більше за все хвилюють провокативні дії, коли нападають або на єврейські реліквії, або на християнські. Добре, що при організації паломництва, у нас є гарна співпраця із офіцерами поліції Ізраїлю», ‑ додав міністр внутрішніх справ України.

За його словами, до кінця року МВС планує оснастити ключові місця для паломників інтелектуальними картами, аби у подальшому уникнути провокацій.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Ізраїлю Аріє Дері високо оцінив готовність української сторони до організації порядку під час заходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:09 :20