п'ятниця, 15 вересня, 2017, 11:19 Львів
У Львові на місці колишнього кінотеатру «Галичина» зведуть 20-поверхівку

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 15 вересня затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Барщовським Т. Я. нежитлової будівлі у житловий комплекс з вбудованими та прибудованими приміщеннями комерційного та громадського призначення, підземним паркінгом на вул. Любінській, 93. Йдеться про території колишнього кінотеатру «Галичина».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Йдеться про земельну ділянку площею 0,6459 га – 03,15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, площею 0,0078 га. Там планується будівля змішаного використання: з житловими квартирами на верхніх поверхах і розміщенням у нижніх поверхах об’єктів ділового, культурного, обслуговуючого і комерційного призначення при умові поверхового розділення різноманітних видів використання. Згідно із документами, житлових приміщень на першому поверсі не буде.

Найвища точка будинку – 68 м (20 поверхів).

«Там планується приблизно 200 паркомісць, відновлені чотири кінотеатри, дитячий центр і торгові приміщення, а також три поверхи офісів, а все решта – житло», – повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Читайте також: На Львівщині вирішили врятувати замок-палац

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-22 07:58 :03