Новини » Політика 15 вересня, 2017, 21:30
Стемпіцький: Добровольці будуть доти, поки у державі не буде встановлений конституційний лад

Якщо держава та силові органи не можуть повернути територію, не можуть роззброїти бандитів, не можуть припинити вбивства, то змушені робити прості громадяни. Добровольці будуть діяти до того часу, поки у державі не буде встановлений конституційний лад.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) зазначив командир Українського добровольчого корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький.

Гість програми вважає, що рішення роззброювати добровольців є абсурдним, бо це лише розізлить велику частину самих добровольців та значну частину бійців Збройних Сил України, які роками воюють пліч-о-пліч із добровольцями та мають до них певні симпатії.

«Я впевнений, що ніхто не піде виконувати цей насправді злочинний наказ», –переконаний Андрій Стемпіцький.

Гість програми наголосив, що добровольці захищають свою державу не у складі Збройних Сил тому, що зброю до рук взяли через вчинений керівниками держави злочин.

«Вони допустили до окупації територій. МВС допустило до здачі і до отримання зброї бандитами. СБУ масово у Криму перейшла на сторону ворога і допустила окупацію територій тими невеличкими бандами, які тоді були. Про ЗСУ тут можна не говорити, бо вони за Конституцією не мали і не мають задачі із цим боротися. Саме МВС, СБУ та ті очільники держав, які тоді були. І ми вже як наслідок з’явилися. Якщо держава та силові органи не можуть повернути нам територію, не можуть роззброїти бандитів, не можуть припинити вбивства, то це робимо ми – прості громадяни. Ми не довіряємо тим силовикам, які не здатні були із цим впоратися, і ми самоорганізувалися, щоб захистити себе, свої життя, своїх дружин, сім’ї, дітей, населені пункти», – зазначив Андрій Стемпіцький.

З його слів, добровольці будуть діяти до того часу, поки у державі не буде встановлений конституційний лад. Тоді, можливо, каже він, потреба у добровольцях відпаде.

«Ми не боремося із владою. Ми хочемо її змусити робити те, що вона повинна робити», – заявив гість програми.

Натомість, переконаний Андрій Стемпіцький, якщо влада буде змушувати добровольців складати зброю у той час, коли окупована наша земля і озброєні банди перебувають на нашій території, отже, вона чинитиме злочин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 13:36 :28