live
Новини » Світ

Касперський погодився дати свідчення в Конгресі США

Фото: hsto.org

Співзасновник і виконавчий директор російської антивірусної компанії «Лабораторія Касперського» Євген Касперський, погодився дати свідчення на слуханнях у Конгресі США наприкінці вересня.

Про це йдеться в листі Касперського, передає РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Як зазначає агентство, поява перед Конгресом була б найгучнішою спробою Касперського спростувати давні звинувачення в тому, що його фірма може вести шпигунство на користь Кремля.

«Я ціную і приймаю запрошення для дачі свідчень перед комітетом палати представників США з питань науки, космосу та технологій, і, якщо я зможу отримати прискорену візу, я з нетерпінням чекаю на публічне обговорення тверджень про мою компанію та її продукти», – написав Касперський.

Наголошується, що темою обговорення в комітеті з технологій стане безпека застосування програмного забезпечення, розробленого російською компанією. Процедура дачі свідчень має відбутися 27 вересня, крім Касперського, у ній візьмуть участь незалежні американські експерти з кібербезпеки.

Нагадаємо, у США вимагають від усіх американських державних установ припинити використання продукції «Лабораторії Касперського» в найближчі три місяці.

Адміністрація президента Сполучених Штатів Дональда Трампа також зажадала від усіх урядових структур видалити програми «Лабораторії Касперського» зі своїх комп’ютерів.

Читайте також: Російським вченим закрили доступ до найбільшої бази наукових статей

Loading...