четвер, 14 вересня, 2017, 12:00 Політика
Військові ніколи не повинні відкидати загрозу з будь-якого боку, – Савченко

Армія може знадобитись країні в будь-який момент, тому їй потрібні постійні навчання. До того ж, військові не повинні відкидати загрози з будь-якого боку державного кордону.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) висловила народний депутат України Надія Савченко.

«Як було сказано англійською королевою: «В Англії немає друзів, а є лише інтереси». У кожної країни є свої геополітичні інтереси. Виходячи з цього, держави можуть бути партнерами, але ніколи не потрібно думати, що є друзі, брати або сестри, як нам звикли нав'язувати», – вважає Надія Савченко.

За її словами, в України є партнери і є значні геополітичні інтереси, але, відповідно, у наших партнерів теж можуть бути інтереси до нашої країни.

«Військові ніколи не повинні відкидати загрозу з будь-якого боку, і навчання не повинні плануватися однобоко. Ми не повинні грати тільки в одному напрямку. У часи моєї служби усі стратегічні та тактичні навчання ми завжди проводили проти НАТО», – розповідає народний депутат.

На її думку, ніколи не потрібно забувати, що армія може в будь-який момент розпочати воювати, тому її потрібно постійно готувати.

«Але справа не лише в цьому. Варто також навчитися справлятись з пропагандою. Був сюжет, в якому показували, що на українсько-білоруському кордоні не працює телебачення. Навряд чи там є швидкий мобільний зв'язок. Єдине, що є у людей – це радіо. Там навіть дороги такі, що до КПП добратися неможливо», – зауважила Надія Савченко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:23:07