четвер, 14 вересня, 2017, 11:39 Львів
Від Садового вимагають ліквідувати управління транспорту, а самому повернутися до обов’язків міського голови
Переповнена маршрутка у Львові. Фото: zaxid.net
Переповнена маршрутка у Львові. Фото: zaxid.net

Від міського голови Львова Андрія Садового вимагають ліквідувати управління транспорту Львівської міської ради як абсолютно бездіяльну на даному етапі структуру міської ради.

Відповідну заяву сьогодні, 14 вересня, озвучив на сесії ЛМР депутат від «Свободи» Маркіян Лопачак.

Він зазначив, з початку вересня 2017 року львів’ян фактично позбавили можливості адекватного використання громадського транспорту міста. Щоденно на маршрути не виїздила майже половина із планової кількості автобусів.

«Без того важка ситуація із громадським транспортом міста перетворилась для мешканців на повністю безнадійну, – наголосив Лопачак. – Хаос та постійна збитковість у господарській діяльності комунального АТП-1, нездатність усунути з маршрутів недобросовісних перевізників та створити умови для нормального функціонування громадського транспорту – це ті реалії, заручниками яких сьогодні стало наше місто».

У заяві підкреслюється, що у профільних чиновників відсутнє будь-яке бачення та стратегія розвитку транспорту у Львові, а перевізники через неспроможність команди чинного міського голови не несуть жодної відповідальності за порушення умов перевезень львів’ян.

Саме тому від міського голови вимагають ліквідувати управління транспорту Львівської міської ради як абсолютно бездіяльну на даному етапі структуру міської ради, повернутися до виконання притаманних для міського голови обов’язків та особисто і без жодних посередників здійснювати управління міських транспортом аж до моменту повного налагодження його нормального функціонування.

«При продовженні сьогоднішніх тенденцій місто ризикує потрапити у затяжний стан тотального інфраструктурного хаосу надовго», – наголосив Лопачак.

Читайте також: Львівська влада не може без хитрощів компенсувати за перевезення пільговиків

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-26 13:24 :08