четвер, 14 вересня, 2017, 5:20 Суспільство
Вчені створили «цукерки щастя»

В мюнхенському Інституті боротьби зі старінням винайшли унікальний засіб, який здатен підвищувати настрій і дарувати мотивацію жити щасливо. Це – особливі цукерки.

Головним винахідником такого засобу став професор Міхаель Кенц. А допрацював незвичайний засіб його колега, вчений Адольф Андерсен з Гамбурга. У складі солодощів – натуральний чорний шоколад, соєве молоко і пюре манго, – повідомляє dobryjlikar.

Самі вчені назвали свій продукт «цукерками радості і щастя». Вони багаті на какао-боби, що містять фенілетіламін та поліфеноли, які позитивний чином позначаються на артеріальному тиску. Поліфеноли ще й захищають клітини від вільних радикалів, які викликають старіння організму. Також він сприятливо впливає на організм жінок під час менопауз, а чоловікам допомагає запобігти проблемам з передміхуровою залозою, які з віком стають все більш актуальними. Плоди манго містять ензими, які активізують процес метаболізму в організмі, і сприяють припиненню запальних процесів.

А сухофрукти, які входять до складу цукерок молодості, допомагають роботішлунково-кишкового тракту та зупиняють запальні процеси в організмі.

За словами добровольців, що вже випробували новинку, цукерки дійсно допомагають відчувати себе набагато краще.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:47:40