четвер, 14 вересня, 2017, 14:23 Економіка
Уряд готує чергове підняття мінімальної зарплати у 2018 році
Фото: zhitomir.info
Фото: zhitomir.info

Згідно з проектом Державного бюджету України, чергове підвищення мінімальної заробітної плати відбудеться вже у 2018 році.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, інформує прес-служба Уряду.

«На сьогодні в проекті Державного бюджету зафіксована цифра на рівні більш ніж 3700 гривень. Хоча нещодавно була заява фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України про те, що народні депутати вважають обґрунтованою цифру 4 тис. гривень, і я абсолютно підтримую позицію фракції у цьому питанні. І я сподіваюся, що в процесі роботи над Держбюджетом у Верховній Раді ми покажемо, коли до такої цифри ми зможемо довести рівень мінімальної зарплати», – сказав П.Розенко.

Він наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі у цьому році призвело до суттєвої легалізації зарплат та зростання доходів працівників бюджетної сфери. «Пам’ятаєте як нас лякали і величезною інфляцією, і втратою робочих місць, і закриттям підприємств? Разом з тим ми не побачили ніякого зростання безробіття, жодне потужне велике підприємство не закрилося через підвищення мінімальної зарплати. Навпаки – це призвело до значної легалізації заробітних плат, заробітні плати працівників бюджетної сфери суттєво зросли порівняно з 2016 роком», – зауважив віце-прем’єр-міністр.

«Тобто жодного негативу від підвищення мінімальної заробітної плати ми не побачили. Тому таким курсом, я переконаний, влада піде і далі», – наголосив П.Розенко.

Читайте також: Експерт розповів про ідеальну зарплату для українців

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:08:22