четвер, 14 вересня, 2017, 12:04 Політика
Участь у навчаннях десантників свідчить про наступальний характер операцій, – полковник ЗСУ
Російські десантники. Фото: obozrevatel.com
Російські десантники. Фото: obozrevatel.com

Попри заяви, що військові навчання «Захід-2017» у Білорусі носять оборонний характер, вони мають ознаки неправдивості. Адже, якщо у них беруть участь десантники, то це свідчить про наступальний характер операцій.

Таку думку в ефірі проекту «Почути Україну» (щосереди 21:30 на телеканалі ZIK) висловив полковник ЗСУ, заступник керівника сектору «М» 2014-2015 рр. Віктор Шидлюх.

«Спочатку на військові навчання «Захід-2017» у Білорусі було заявлено три тисячі військових, потім п’ять, а тепер, за підрахунками фахівців, контингент значно більший. Також заяви про те, що вони носять оборонний характер, мають ознаки неправдивості. Адже у навчаннях заявлена участь десантних військ. І це свідчить про наступальний характер операцій», – розповів Шидлюх.

Він запевнив, що це не привід для паніки українців, оскільки Збройні Сили України перебувають на своєму місці та посилено тренуються.

«Зараз тривають великомасштабні навчання в Україні, які називаються «Непохитна стійкість - 2017». Завершені усі етапи планування і їх уточнення, які потрібні для того, щоб у випадку загрози з боку Російської Федерації відбити наступ або принаймні зупинити на перших етапах. А потім вже діяти відповідно до обставин», – додав він.

Також він сказав про те, що військові навчання у Білорусі є великою загрозою для України, але не тільки для неї.

«Вважаю, що ці навчання більше загрожують іншим європейським країнам. Звичайно, ми розглядаємо усі можливі варіанти щодо України, але територія, на якій проводять «Захід-2017» розташована недалеко від країн Євросоюзу. І те, що іноземні держави починають заявляти про те, що вони носять загрозливий характер, є виправданим», – наголосив Шидлюх.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:37:47