четвер, 14 вересня, 2017, 14:19 Світ
У Раді БНР побоюються, що російські війська окупують Білорусь

Рада Білоруської Народної Республіки, яка з 1919-го року функціонує в екзилі, вважає, що перебування військ РФ в Білорусі після навчань «Запад-2017» потрібно розглядати як окупацію.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Радіо Свобода».

У відповідній заяві представники БНР зазначили таке:

«Вихід російських частин з території Білорусі повинен відбутися не пізніше 30 вересня, як про це заявлено офіційним Мінськом. В іншому випадку кожен додатковий день перебування російських військових підрозділів і техніків повинен розглядатися як окупація Білорусі», – зазначили представники Ради БНР.

Вони наголосили – навіть той факт, що Білорусь матиме спільні навчання з країною-агресором серйозно шкодить іміджу країни. Також страждає репутація держави перед міжнародним співтовариством.

Нагадаємо, сьогодні, 14 вересня, в Білорусі почалися навчання «Запад-2017». За офіційними даними, туди з’їдуться 13 тисяч військовослужбовців.

Міністри оборони Німеччини та Великої Британії заявляли, що у навчаннях насправді можуть взяти участь до 100 тисяч військових.

Британський міністр Майкл Феллон заявив, що Росія проводить навчання, щоб «спровокувати нас, вони призначені для перевірки нашої оборони».

У НАТО повідомили, що уважно слідкуватимуть за перебігом маневрів, окрім того, Альянс відправить трьох спостерігачів, які отримали офіційні запрошення.

Читайте також: Повзуча окупація: в мережі показали фото пропагандистських книг з РФ, що продають в Білорусі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 22:11:53